Budapesti XV. kerületben lévő 100% - ban magyar tulajdonnal, és 27 éves múlttal rendelkező Számítástechnikai Kft kereskedelmi üzletágába keres

PÉNZÜGYI munkatársat.

Olyan munkatársak jelentkezését várjuk, aki szereti a változatos és dinamikus munkavégzést, hosszú távú munkahelyben gondolkodik.

  • Jó kommunikációs készséggel,
  • nagyfokú precizitással rendelkezik,
  • vevőorientált,
  • felelősséget vállal munkájáért, rábízott feladatokért,
  • tud csapatban dolgozni,
  • rugalmas,
  • rendszerető,
  • eredményekben gondolkodik,
  • nem riad meg az újdonságoktól,
  • hajlandó képezni magát,
  • lépést tart a folyamatosan változó jogszabályokkal, törvényekkel melyek a munkavégzéshez szükségesek.
  • Számviteli pénzügyi területen szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk:

  • Fejlődési és előrelépési lehetőséget biztosítunk képzésekkel,
  • figyelmet fordítunk az új munkatársak beilleszkedésére,a cégfolyamatinak elsajátításában.
  • bejelentett munkaszerződéssel,
  • bérezés, egyéb juttatások megegyezés szerint,
  • kiszámítható munkavégzés (egy műszakos munkarend)

Elvárás:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség,
  • Word, Excel és Internet ismeret, kezelés,
  • számlázás, pénzkezelési gyakorlat,
  • hasonló munkakörben legalább 3 éves tapasztalat.
  • Munkavégzés csak főállásban,

Feladat:

  • Vevőiszámlák kiállítása a belső ügyrendnek és jogszabályoknak megfelelően,
  • kiállított számlák ellenőrzése, számla jogosságát igazoló okmányokkal való összekapcsolása,
  • számla készítés,
  • ügyféltörzs állomány naprakészen tartása,
  • pénztárkezelés, belső pénzkezelési szabályzatnak megfelelően,
  • pénzkezeléssel, számlákkal összefüggő kontírozási feladatok számiteli törvény előírásainak
  • megfelelően,
  • belső statisztikák, elemzések készítése.

Integrált ügyviteli rendszerben dolgozunk (Nagy Machinátor)

Jelentkezéseket önéletrajzzal és motivációs levéllel a cv@lan.hu  email címre várjuk.